Od 02 do 04.06.2017
 • W dniach 2 i 3 czerwca 2017 r., w siedzibie MDK Śródmieście odbywają się warsztaty wokalno-interpretacyjne, które prowadzą wspólnie Jerzy Satanowski i Artur Barciś. Zajęcia prowadzone są indywidualnie z każdym młodym uczestnikiem oraz dla całej grupy. Uczestnicy warsztatów przyglądają się zajęciom indywidualnym. Każdego dnia warsztaty trwają po ok. 10 godzin, z przerwą na obiad od ok. godz. 14.00. Akustyk nagłaśnia warsztaty. Koordynatorki czuwają nad sprawnym przebiegiem przedsięwzięcia.
 • Podczas zajęć powstaje dokumentacja filmowa i fotograficzna. Specjalista ds. promocji prowadzi wywiady, sporządza notatki dokumentujące warsztaty. Swoje działania realizują: fotograf i filmowiec.
 • W drugim dniu Przeglądu (3.06) zaczynają się prace nad scenariuszem koncertu galowego, ustalany jest repertuar i kolejność występów oraz tekst zapowiedzi dla konferansjerów. W przygotowaniach uczestniczą muzycy. Scenariusz opracowują profesjonaliści, czuwa nad tym koordynatorka artystyczna. Od godz. 11.00 montowana jest scenografia w CK Agora.
 • W niedzielę (4.06) ok. godz. 9.00 przywożony jest do Centrum Agora sprzęt akustyczny. Sprzęt jest instalowany. Montaż sprzętu akustycznego odbywa się we współpracy z pracownikami Centrum. Nad sprawnym przebiegiem przygotowań czuwa koordynatorka merytoryczna.
 • Po godz. 10.00 zaczynają się próby do koncertu, w których biorą udział wszyscy wykonawcy – młodzi soliści, kierownik artystyczny – reżyser koncertu, kierownik muzyczny, pianista, basista, perkusista, dwaj konferansjerzy oraz drugi profesjonalista, który przez dwa dni prowadził warsztaty. Nad sprawnym przebiegiem próby czuwają koordynatorki.
 • Podczas prób i w trakcie koncertu, powstaje dokumentacja filmowa i fotograficzna. Działania realizują: filmowiec i fotograf. Elektroakustyk z Agory zajmuje się przez cały dzień reżyserią świateł.
 • Po próbie do pierwszej części koncertu odbywa się próba recitalu drugiego profesjonalisty z czterema muzykami. Próby nagłaśnia akustyk we współpracy z elektroakustykiem CK Agora. Dyżur pełni osoba reprezentująca gospodarza obiektu.
 • Przed wejściem do sali widowiskowej czuwa osoba z CK Agora oraz koordynatorka merytoryczna. Na widowni zajmowane są miejsca (ok. 260) – młodzież, zaproszeni goście, przedstawiciele mediów, miłośnicy piosenki artystycznej. Gości wita koordynatorka artystyczna.
 • W godz. od 18 do 21 trwa koncert galowy. Na scenariusz składają się prezentacje piosenek w wykonaniu młodych wokalistów. Wokalistom towarzyszy zespół muzyczny. Każdy wykonuje po jednej piosence, a niekiedy na koniec wszyscy wspólnie śpiewają dodatkową piosenkę. Koncert dokumentują: filmowiec i fotograf. Koordynatorki czuwają nad sprawnym przebiegiem koncertu. Akustyk we współpracy z elektroakustykiem nagłaśnia koncert. Specjalista ds. promocji przygotowuje relację na stronę fb projektu. Elektroakustyk ustawia światła.
 • Po przerwie, po pierwszej części prezentowany jest recital w wykonaniu Artura Barcisia. Artyście towarzyszą jego muzycy z zespołu. Filmowiec i fotograf wykonują dokumentację. Akustyk we współpracy z elektroakustykiem nagłaśnia recital.
 • Po koncercie odbywa się spotkanie zespołu zatrudnionego do realizacji Przeglądu. Wręczane są dyplomy, kwiaty, pamiątki rzeczowe, uczestnicy na gorąco wymieniają myśli, rozmawiają z mistrzami o koncercie. Spotkanie prowadzi koordynatorka artystyczna. Podsumowaniom towarzyszy skromny poczęstunek.
Rozliczanie zadania w terminie od 04.06 do 04.07.2017
 • Nazajutrz po koncercie i zakończeniu Przeglądu rozpoczyna się rozliczanie projektu. Zbierane są faktury, robione przelewy. Zajmuje się tym działaniem koordynatorka merytoryczna. Na spotkaniu organizatora i współorganizatorów odbywa się ewaluacja i podsumowanie.
 • Koordynatorka merytoryczna przygotowuje sprawozdanie.
 • Przygotowywane są podziękowania dla partnerów. Działanie realizują dwie koordynatorki.