Ogólnopolskie sukcesy naszych instrumentalistów

Tomisław Żubrycki z sekcji instrumentów klawiszowych prowadzonej przez instr. Janusza Maruta, zdobył I miejsce w Finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego, który w tym roku odbył się 7 czerwca w Kluczborku.
W Finale wystąpiło 42 najlepszych keyboardzistów z całej Polski-laureaci konkursów wojewódzkich, które były etapem kwalifikującym do Przeglądu Ogólnopolskiego.
W kwietniu na Dolnośląskim konkursie ,,Mistrz klawiatury” w Świdnicy, Tomisław zdobył I miejsce oraz tytuł ,,Mistrza klawiatury” i został nominowany do etapu ogólnopolskiego, reprezentując województwo dolnośląskie.
Kalina Osipiuk została wyróżniona na XX Ogólnopolskim konkursie Gry na instrumentach elektronicznych dla Dzieci i Młodzieży ,,PRELUDIUM” w Łodzi.
Jubileuszowy konkurs odbył się 9 czerwca w Bałuckim Ośrodku Kultury. Po wstępnych kwalifikacjach na podstawie nadesłanych nagrań, do finału Jury zakwalifikowało 10 najlepszych solistów z całej Polski, podzielonych na dwie kategorie wiekowe.Kalina wystąpiła w kategorii młodszej (do 12 lat)
Gratulujemy naszym młodym artystom i ich nauczycielowi Januszowi Marutowi.