Plan zajęć 2017/18

Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018

Rodzaj koła

Instruktor

Dzień

Godzina

Miejsce

 

MUZYKA

 

Zespoły Perkusyjne/

Perkusja/

Przygody w krainie Perkusji

Z. Weyna

Poniedziałek

17.00 - 20.00

MDK s.14

 

wtorek

10.00 - 12.00

MDK s.14

 

środa

17.00 - 20.00

MDK s.14

 

czwartek

9.00 - 12.00

MDK s.14

 

czwartek

17.30 – 20.00

MDK s. 14

 

Keyboard

J. Marut

wtorek

13.45 – 17.30

MDK s. 12

 

czwartek

13.45 – 17.30

MDK s. 12

 

piątek

15.15 – 16.45

MDK s. 12

 

Zespół wokalno – inst.

,,Na Wspak”

J. Marut

Środa

14.15 – 16.30

MDK s. 12

 

czwartek

17.30 – 18.15

MDK s. 12

 

piątek

13.45 – 15.15

MDK s. 12

 

Zespoły Gitarowe

P. Leński

wtorek

15.30 – 20.00

MDK s. 14

 

środa

14.45 – 17.00

MDK s.14

 

piątek

15.30 – 20.00

MDK s. 14

 

Zespoły piosenki estradowej ,,Oris

R. Wybraniec

poniedziałek

14.45 – 20.00

MDK s. 12

 

środa

16.30 – 20.00

MDK s. 12

 

piątek

16.45 – 20.00

MDK s. 12

 

Młodzieżowy zespól wokalny

”Bez Przesady”

P. Matuszewski

wtorek

14.45 – 16.45

MDK s.7

 

czwartek

15.00 – 17.30

MDK s. 14

 

Rytmika ABC Małolata

P. Matuszewski

czwartek

10.00 – 10.45

MDK s.9

 

Grupa piosenki literackiej Impresja

H. Bednarek

K. Słupianek

wtorek

16.45 – 19.00

MDK s.7

 

piątek

16.30 – 18.45

MDK s.7

 

TANIEC

 

Zespół piosenki i tańca ,,Pozytywka

Julia Trojan

taniec

środa

15.30 – 18.00

MDK s.4

 

P. Matuszewski

śpiew

środa

15.30 – 17.15

MDK s.7

 

Julia Trojan

taniec

piątek

15.30 – 18.30

MDK s.9

 

P. Matuszewski

śpiew

piątek

15.30 – 17.30

MDK s. 9

 

Balet

Julia Trojan

wtorek

15.30 – 17.25

MDK s.9

 

czwartek        

17.30 – 19.05

MDK s.4

 

piątek

18.30 – 20.00

MDK s.9

 

sobota

10.00 – 13.00

MDK s.9

 

Break Dance (zaawansowani)

M. Ćwik

poniedziałek

18.15 – 20.00

MDK s.9

 

środa

18.15– 20.00

MDK s.9

 

Taniec nowoczesny z elementami aktorstwa i pantomimy 8-12 latki

No Limits

M. Ćwik

poniedziałek

15.30 – 16.45

MDK s.9

 

środa

15.30 – 16.45

MDK s.9

 

Taniec nowoczesny

Średniozaawansowani

Emotions

M. Ćwik

poniedziałek

16.45– 18.15

MDK s. 9

 

środa

16.45– 18.15

MDK s.9

 

Zajęcia choreograficzne:

Solo, duet, tercet – free style

M. Ćwik

wtorek

17.30 – 20.15

MDK s.4

 

czwartek

15.30 – 17.15

MDK s.4

 

Zespoły tańca flamenco

,,Pasa La Vida”

J. Jarek

poniedziałek

16.45 – 20.15

MDK s.4

 

piątek

16.45 – 20.00

MDK s.4

 

Tańce Latino gr. początkująca

I. Prask

wtorek

18.30 – 19.30

MDK s. 9

 

czwartek

18.30 – 19.30

MDK s. 9

 

Tańce Latino gr. zaawansowana

wtorek

19.15 – 20.15

MDK s. 9

 

czwartek

19.15 – 20.15

MDK s. 9

 

Dziecięca Grupa Ruchowa

„Fitness Kids”

I. Prask

wtorek

15.45 – 16.45

MDK s. 4

 

czwartek

15.45 – 16.45

MDK s. 9

 

Dziecięca Grupa Ruchowa

„Fitness Kids”

I. Prask

Środa

14.30 – 16.00

SP 108

 

Cheerleaders FLOWER

I. Prask

wtorek

16.50 – 17.20

MDK s.4

 

wtorek

17.25 – 18.25

MDK s.9

 

czwartek

16.50 – 18.25

MDK s.9

 

Cheerleaders FLOWER

Gimnastyka ogólnorozwojowa

I. Prask

piątek

17.30 – 19.00

SP Leonardo

 

ABC Małolata

Gimnastyka z zabawą i piosenką

I. Prask

środa ABC

10.30 – 12.00

MDK s. 9

 

TEATR

 

Kabaret ,,Chichot”

M. Górny

poniedziałek

15.45 – 17.30

SP Leonardo

 

czwartek

15.45 – 17.30

SP Leonardo

 

czwartek

11.30 – 12.30

SP nr 74

 

piątek

15.00 – 17.15

SP nr 74

 

Teatr młodzieżowy ,,ITP”

H. Bednarek

poniedziałek

16.15 – 20.00

MDK s.7

 

sobota

10.00 – 13.00

MDK s. 7

 

PLASTYKA

 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

  1. Gębicka

piątek

15.00 – 18.45

SP nr 58

 

sobota

9.00 – 12.00

SP nr 58

 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

B. Hęćka

wtorek

15.30 – 18.30

MDK s. 6

 

środa

15.30 – 18.30

MDK s. 6

 

czwartek

15.30 – 19.15

MDK s. 6

 

           Malarstwo dzieci

J. Ukleja

poniedziałek

15.00 – 18.30

Reja 17

 

wtorek

15.00 – 18.30

Reja 17

 

środa

15.00 – 18.30

Raja 17

 

czwartek

15.00 – 18.00

Reja 17

 

Malarstwo i Rysunek młodzieży

G. Bednarz

wtorek

14.00 – 17.00

Reja 17

 

czwartek

14.00 – 17.00

Reja 17

 

piątek

14.00 – 17.00

Reja 17

 

sobota

8.00 – 12.00

Reja 17

 

                   Ceramika

       J. Sekuła

poniedziałek

15.45 – 19.15

SP nr 58

 

wtorek

15.45 – 19.15

SP nr 58

 

środa

15.45 – 19.15

SP nr 58

 

czwartek

15.45 – 19.15

SP nr 58

 

Szkło Artystyczne

A. Joszczuk - Brzozowska

poniedziałek

15.00 – 18.30

SP nr 58

 

wtorek

15.00 – 18.30

SP nr 58

 

Galeria Twórczości Plastycznej Młodych

E. Kołakowska

wtorek

9.00 – 12.00

MDK s. 6

 

środa

9.00 – 13.30

MDK s. 6

 

czwartek

9.00 – 12.00

MDK s. 6

 

piątek

9.00 – 12.00

MDK s. 6

 

A. Szuleszko

wtorek

9.00 – 12.00

MDK s. 6

 

środa

9.00 – 13.00

MDK s. 6

 

Plastyka - Grafika

  1. Ukleja

poniedziałek

15.00 – 18.30

Reja 17

 

środa

15.00 – 18.30

Reja 17

 

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA Z ELEMENTAMI AKROBATYKI

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

grupa początkująca

U.Gryniewicz/M.Adamczyk

poniedziałek

15.00 – 16.30

SP nr 75

 

środa

15.00 – 16.30

SP nr 75

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

grupa średniozaawansowana

U.Gryniewicz/M.Adamczyk

poniedziałek

16.30 – 18.15

SP nr 75

 

wtorek

15.00 – 16.30

SP nr 75

 

piątek

15.00 – 16.30

SP nr 75

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

grupa zaawansowana

U.Gryniewicz/M.Adamczyk

wtorek

16.30 – 18.30

SP nr 75

 

środa

16.30 – 18.30

SP nr 75

 

piątek

16.30 – 18.15

SP nr 75

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

(SP Leonardo ul. Roosevelta 15)

Zajęcia tylko dla uczniów SP Leonardo

D. Wyka/S. Moas

wtorek

13.00 - 15.45

SP Leonardo

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

(SP Leonardo ul. Roosevelta 15)

Grupa początkująca

D. Wyka/S. Moas

środa

15.00 – 16.30

SP Leonardo

 

piątek

15.00 – 16.30

SP Leonardo

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

(SP Leonardo ul. Roosevelta 15)

Grupa zaawansowana

D. Wyka/S. Moas

poniedziałek

16.30 – 19.00

SP Leonardo

 

środa

16.30 – 19.00

SP Leonardo

 

piątek

16.30 – 19.15

SP Leonardo

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

M. Sieja

poniedziałek

17.00 – 20.00

EZN

wtorek

17.00 – 19.30

EZN

środa

17.00 - 20.00

EZN

czwartek

17.00 – 19.30

EZN

piątek

17.00 - 20.00

EZN

INNE

 

Język angielski

Gry i zabawy językowe

ABC Małolata

A. Kowal

wtorek

11.00 – 12.30

ABC

 

Piątek

11.00 – 12.30

ABC

 

Język angielski

A. Kowal

wtorek

15.30 – 17.25

MDK s.2

 

Język niemiecki

A. Kowal

piątek

15.30 – 17.25

MDK s.2

 

Język angielski

Karolina Stefanów

Poniedziałek

16.00 – 16.45

MDK s.1

 

wtorek

15.00 – 17.30

Przerwa

15.45-16.00

MDK s. 1

 

środa

16.30 – 18.00

MDK s. 1

 

Piątek

15.00 – 17..30

Przerwa

16.30-16.45

MDK s. 1

 

Koło turystyczno-językowe

(język chiński)

K. Ratajczak

Od października

poniedziałek

18.00 – 19.30

MDK s.2  

gr. początk.    

 

wtorek

18.00 – 19.30

MDK s.2  

gr. zaawans.    

 

Koło Informatyczne

       H. Krause

poniedziałek

15.00 – 18.30

MDK s.10

 

wtorek

15.00 – 18.30

MDK s.10

 

środa

15.00 – 18.30

MDK s.10

 

czwartek

15.00 – 18.00

MDK s.10

 

Fotografia Cyfrowa

P. Kamiński

środa

14.00 – 15.30

SP 84

 

środa

16.00 – 18.15

MDK s. foto

 

czwartek

16.00 – 19.00

MDK s. foto

 

ABC Małolata

A. Cel

czwartek

11.00 – 13.15

MDK s.2

 

piątek

8.30 – 13.00

MDK s.2

 

ABC Małolata

K. Wieliczko

poniedziałek

8.30 – 13.30

MDK s.1

 

wtorek

10.30 – 13.30

MDK s.1

 

środa

10.30 – 13.30

MDK s.1

 

czwartek

11.00 – 13.30

MDK s.1

 

ABC Małolata

D. Adamska

wtorek

8.30 – 10.30

MDK s.1

 

środa

8.30 – 13.30

MDK s.1

 

czwartek

8.30 – 11.00

MDK s.1

 

piątek

8.30 – 12.30

MDK s.1

 

ABC Małolata

P. Korbaczyńska

Poniedziałek

8.30 – 13.00

MDK s.2

 

Wtorek

8.30 – 13.00

MDK s.2

 

Środa

8.30 – 10.30

MDK s.2

 

Czwartek

8.30 – 11.00

MDK s.2

 

SZACHY

 

Szachy

  1. Bożek

Poniedziałek

początkująca

13.30 – 14.30

SP nr 84 s.1/23

 

Poniedziałek

zaawansowana

14.30 – 15.45

SP nr 84 s.1/23

 

Wtorek

początkująca

16.15 – 17.45

SP nr 17 s.25

 

Wtorek

zaawansowana

17.00 – 18.30

SP nr 17 s.25

 

środa

13.40 – 15.10

SP nr 46 s.46

 

środa

14.25 – 15.55

SP nr 46 s.46

 

czwartek

15.45 – 19.30

MDK s.13

 

sobota

10.00 – 13.00

MDK s.13

 

Szachy

P. Dobrowolski

poniedziałek

16.30 – 19.00

MDK s.13

 

wtorek

16.15 – 18.15

MDK s.foto

 

środa

16.30 – 18.45

MDK s.2

 

Szachy

A.Domaradzka-Żyła

Wtorek

13.15 – 16.15

SP nr 44 s.4

 

czwartek

13.30 – 15.15

SP nr 107 s.25

 

czwartek

15.30 – 17.30

SP nr 1 s.38

 

Szachy

W. Janocha

poniedziałek

12.45 – 15.20

SP nr 83 s.206

 

wtorek

12.45 – 15.20

SP 108 bibliot.

 

wtorek

16.30 – 19.45

MDK s.13

 

środa

16.30 – 19.30

MDK s.13

 

piątek

16.30 – 19.30

MDK s.13

 

Szachy

R. Korpalski

gr. pocz. 14.30-16.15

gr. zaaw. 16.30-18.30

poniedziałek

16.00 – 19.00

SP nr 12 s.12

 

wtorek

14.45 – 18.30

SP nr 12 s.12

 

środa

14.45 – 18.30

SP nr 91 s.31

 

czwartek

14.45 – 18.30

SP nr 45 s.4

 

Szachy

K. Krupa

poniedziałek

15.00 - 18.00

SP nr 76 s.27

 

środa

14.00 - 17.15

SP nr 67 s. 41

 

czwartek

16.00 – 20.15

MDK s.7

 

piątek

15.30 – 18.30

SP nr 9