WYNIKI KONKURSÓW GALERII

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI KONKURSU

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Sztuka smaku – KUCHNIA ARTYSTYCZNA 2017“

Do konkursu przystąpiło 36 placówek oświatowych i pracowni plastycznych z całej Polski, nadsyłając 289 prac

wykonanych przez dzieci i młodzież w wieku od 5 do 22 lat.

Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 163 prace z malarstwa, grafiki, rysunku, fotografii i rzeźby.

Zapraszamy wszystkich uczestników wystawy na uroczysty wernisaż

do Galerii MDK „Śródmieście“ we Wrocławiu, ul. Dubois 5

dnia 04. 04. 2017 rok o godz. 12,00.

Jury powołane przez organizatorów konkursu

Galerię Twórczości Plastycznej Młodych, MDK „Śródmieście“:

art. plast. Izabela Wanczewska

art. plast. Rafał Kaufhold

art. plast. Rafał Chojnacki

art. plast. Anna Szuleszko

art. plast. Ewa Klara Kołakowska

Jury nagrodziło 20 prac a wyróżniło 40.

NAGRODY RÓWNORZĘDNE

RZEŹBA & RELIEF

Paulina Duńska, l. 16 – Gim nr 3, Wrocław

Olga Barnasiuk, l. 16 – Gim nr 3, Wrocław

Karina Fiłatowa, l. 9 – MDK „Krzyki“, Wrocław

Milena Rosłan, l. 12 – MDK „Krzyki“, Wrocław

Aleksandra Czajka, l. 11 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

GRAFIKA & RYSUNEK

Dominika Stolińska, l. 12 – ZSP nr 18, Wrocław

Łucja Skutta, l. 10 – Pracownia Plastyczna, Katowice

Agnieszka Rzążewska, l. 20 – MDK, Lublin

Katarzyna Borkowska, l. 15 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

MALARSTWO

Wiktoria Rzążewska, l. 15 – MDK, Lublin

Julia Parduś, l. 15 – MDK, Lublin

Adrianna Balcerzak, l. 7 – MDK, Lubin

Wiktoria Białasik, l. 7 – MDK, Żyrardów

Julia Liszewska, l. 7 – MDK, Żyrardów

Amelia Kobus, l. 10 – MDK, Żyrardów

Marie Hebbreht, l. 11 – Pracownia Plastyczna, Katowice

Maja Nowosielska, l. 13 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

Dominika Łazowy, l. 13 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

Agata Suchanek, l. 9 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Alicja Górka, l. 12 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

WYRÓŻNIENIA

RZEŹBA & RELIEF

Diana Marcinkiewicz, l. 15 – CK „Anima“, Wrocław

Maja Gajlusz, l. 9 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Jakub Helowicz, l. 7 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Julia Frąckowiak, l. 13 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Angelika Wrzesińska, l. 13 – Gim nr 3, Wrocław

Liliana Bil, l. 11 – ZS nr 20, Wrocław

Dorota Garcarz, l. 12 – SP nr 8, Wrocław

Anna Białek, l. 11 – SP nr 24, Wrocław

Milena Różewicz, l. 12 – SP nr 24, Wrocław

Olga Florek, l. 10 – SP nr 24, Wrocław

GRAFIKA & RYSUNEK

Julia Możdżeń, l. 12 – SP nr 78, Wrocław

Amelka Janczarska, l. 7 – MDK, Świdnica

Pola Tomaszewska, l. 12 – MDK, Żyrardów

Marcel Brykman, l. 13 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Kinga Lepszy, l. 11 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

FOTOGRAFIA

Aleksandra Wawrzewska, l. 12 – ZS nr 9, Wrocław

Katarzyna Pietrucha, l. 16 – LO nr XXV, Łódź

MALARSTWO

Helenka Zalewska, l. 6 – Przedszkole nr 121, Wrocław

Weronika Niżnik, l. 12 – SP nr 10, Rzeszów

Agata Galuba, l. 10 – SP, Marcinowice

Hanna Zabłocka, l. 10 – ZSP nr 3, Żyrardów

Zofia Kwarciak, l. 7 – OPP, Mikołów

Maja Nowak, l. 9 – OPP, Mikołów

Julia Szpura, l. 9 – Pracownia Plastyczna, Katowice

Kajetan Powroźnik, l. 10 – Pracownia Plastyczna, Katowice

Jan Smolarek, l. 9 – MDK, Żyrardów

Agata Olesińska, l. 11 – MDK, Żyrardów

Jan Latek, l. 11 – MDK, Żyrardów

Hanna Kerger, l. 6 – MDK, Lubin

Zuzanna Niziołek, l. 9 – MDK, Lubin

Natalia Rzepecka, l. 13 – MDK, Świdnica

Aleksandra Klimkiewicz, l. 17 – MDK, Świdnica

Patrycja Wójcik, l. 15 – MDK, Lublin

Gabriela Grasza, l. 18 – MDK, Lublin

Olga Barnasiuk, l. 16 – CEKDiM, Wrocław

Aleksandra Szwad, l. 11 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

Katarzyna Laska, l. 15 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

Marta Wolska, l. 9 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Martyna Kuryluk, l. 9 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

Tosia Górka, l. 8 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

AUTORZY PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY

Katarzyna Truszkowska, l. 6; Małgorzata Wiśniewska, l. 6 – Przedszkole nr 121, Wrocław

Aleksander Ostrowski, l. 10; Mateusz Kameduła, l. 12; Franek Łoziński, l. 10 – SP nr 8, Wrocław

Hanna Karczewska, l. 10; Karolina Łaczmańska, l. 11 – SP nr 24, Wrocław

Weronika Bosy, l. 11; Hubert Szałajko, l. 11 – SP nr 68, Wrocław

Zuzanna Kossek, l. 12 – SP nr 78, Wrocław

Oliwia Dmitrzak, l. 11; Przemysław Gazda, l. 12; Wiktoria Śliwa, l. 12 – SP nr 10, Rzeszów

Bernadetta Garbiec, l. 14; Natalia Chowaniec, l. 13; Alicja Pabisiak, l. 10 – SP, Marcinowice

Amelia Bugajska, l. 9; Paulina Miechowiecka, l. 12 – SP nr 1, Świecie

Anna Jabczyk, l. 16; Marta Szydlik, l. 15 – Gim nr 3, Wrocław

Agata Skulska, l. 15; Mikołaj Kondracki, l. 15 – ZS nr 9, Wrocław

Alina Rudenko, l. 11; Barbara Jaśkiewicz l. 11; Kamila Niemczyk, l. 12; Julia Pietrusiewicz, l. 12; Igor Nowak, l. 11 – ZSP nr 18, Wrocław

Sara Frąszczak, l. 12; Kamil Majda, l. 12; Oskar Małecki, l. 10 – ZS nr 20, Wrocław

Mikołaj Rosik, l. 10; Michał Kwiatkowski, l. 9 – ZS nr 3, Lubin

Kacper Syrnik, l. 15; Konrad Syrnik, l. 15; Alicja Marszałek, l. 15 – ZS, Skawa

Weronika Bielewicz, l. 11; Joanna Jagiełło, l. 12; Barbara Rębielewska, l. 11; Amelia Łasica, l. 10 – ZSP nr 3, Żyrardów

Konrad Nowaczyk, l. 12 – ZSS, Goleniów

Ewa Zielińska, l. 16 – LO nr XXV, Łódź

Justyna Miziołek, l. 16 – LO nr I, Kutno

Lena Gaweł, l. 10; Magdalena Wistuby, l. 10; Maria Klima, l. 12; Bogna Michałowska, l. 11 – Pracownia Plastyczna, Katowice

Hania Góras, l. 9; Martyna Kaczmarczyk, l. 9; Julia Grundaj, l. 8 – Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

Wiktoria Walusiak, l. 10; Emilia Lato, l. 10; Konstancja Kulak, l. 11; Lena Kwiatek, l. 6; Maja Nieciąg, l. 9; Ida Wójtowicz, l. 6; Amelia Jakubczyk, l. 6; Dorota Krawczyńska, l. 7; Amelia Zduńczyk, l. 11; Klaudia Tomasik, l. 15; Elżbieta Tądel, l. 16 – MDK, Świdnica

Aleksandra Perzyna, l. 12; Wiktoria Górecka, l. 9; Gabriela Smolarek, l. 10; Wiktor Lewandowski, l. 11 – MDK, Żyrardów

Lena Ligęza, l. 5; Antonina Pelc, l. 6; Nadia Kruglińska, l. 8; Weronika Kwiatkowska, l. 8 – MDK, Lubin

Alicja Reif, l. 9; Hanna Domaradzka, l. 10; Kasia Ignatowicz, l. 9 – CEKDiM, Wrocław

Sofija Bondarenko, l. 9 – MDK „Fabryczna“, Wrocław

Emilia Czernik, l. 7; Łucja Mączka, l. 10; Liliana Dubik, l. 10; Martyna Piotrowska, l. 12; Dagmara Wacha, l. 7; Zuzanna Barczewska, l. 8; Hanna Markiewicz, l. 7; Marta Domaradzka, l. 9; Michalina Kowalik, l. 14; Hanna Kowalik, l. 10; Jakub Ciosmak, l. 11; Agata Okienica, l. 11; Anna Bogusz, l. 12; Kasia Leibmann, l. 12 – MDK „Śródmieście“, Wrocław

WYKAZ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH BIORĄCYCH UDZIAŁ

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„SZTUKA SMAKU – KUCHNIA ARTYSTYCZNA“

I OPIEKUNÓW ARTYSTYCZNYCH

Przedszkole nr 121, Wrocław – Agnieszka Skowerska-Zamorska

SP nr 8, Wrocław – Małgorzata Skoczek-Oleszkiewicz

SP nr 24, Wrocław – Anna Miczulska

SP nr 30, Wrocław – Małgorzata Jaranowska

SP nr 68, Wrocław – Elżbieta Brożek

SP nr 78, Wrocław – Małgorzata Skoczek-Oleszkiewicz

SP, Marcinowice – Dorota Czerwonka

SP nr 10, Rzeszów- Barbara Zinsterstein-Kochan

SP nr 1, Świecie – Anna Borucka, Małgorzata Kierzkowska

Gim nr 3, Wrocław – Katarzyna Szczyrbuła-Mazurczyk

Gimnazjum, Marcinowice – Dorota Czerwonka

ZS-P nr 18, Wrocław – Henryk Krause

ZS nr 9, Wrocław – Magdalena Nowak

ZS nr 20, Wrocław – Danuta Bil

ZS nr 3, Lubin – Grażyna Zielińska

ZS, Skawa – Małgorzata Dawiec

ZSP nr 3, Żyrardów – Elżbieta Lipska

ZSS, Goleniów – Dorota Baczewska, Alicja Rotter

LO nr XXV, Łódź – Monika Kurowska

LO nr I, Kutno – Marzena Wojtczak-Żukowska

Pracownia Plastyczna, Katowice – Beata Zadrożny

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów – Bogna Bielecka

MDK, Świdnica – Joanna Waksmundzka

MDK, Żyrardów – Bożena Liszewska

MDK, Lubin – Anna Pechytiak, Anna Wiśniewska

MDK, Lublin – Iwona Jedlińska

CK „Anima“, Wrocław – Krystyna Szczepaniak

CEKDiM, Wrocław – Marta Jarosz, Bartosz Ślusarski

MDK „Krzyki“, Wrocław – Beata Władyka

MDK „Fabryczna“, Wrocław – Mira Białostocka

MDK „Śródmieście“, Wrocław – Bartosz Hęćka, Henryk Krause, Bogusław Ukleja, Jadwiga Ukleja, Joanna Sekuła